Тепловізійний приціл PARD SA-45 версія 3.0
Нічне полювання порадує вас чудовими результатами, якщо у вашому розпорядженні з'явиться ефективний і простий у використанні тепловізійний приціл PARD SA-45, ціна якого завжди зберігається конкурентоспроможною в нашому інтернет-магазині OPTICS PRO. Він дасть можливість виявляти теплові об'єкти, віддаленість яких сягає 2400 м. Прилад оснащений тепловізійної матрицею високої чутливості, що дозволяє виявляти потенційні цілі, навіть якщо в зоні спостереження будуть перешкоди у вигляді кущів, сухої трави, задимленості або туману. Оптический прибор, при изготовлении которого применяются новейшие технологические разработки, имеет множество важных особенностей:
- имеет простую панель управления, позволяющую легко задавать и корректировать настройки;
- удобен в использовании, что обусловлено его небольшими габаритами и малым весом;
- позволяет отслеживать быстро перемещающиеся объекты и делать по ним меткие выстрелы;
- имеет прочный корпус не пропускающий влагу и пыли, поэтому может использоваться при любой погоде;
- легко переносит значительные нагрузки, благодаря чему может устанавливаться на оружии крупного калибра.
Пропонуємо купити тепловізійний приціл PARD SA-45 V3.0 за найкращою ціною
Що нового у версії 3.0:
- Новий посилений корпус
- Юстирування об'єктива
- Новий алгоритм обробки теплових зображень
- Встановлена морозостійка панель управління
- Повний переклад меню
епловизионный приціл PARD SA-45 характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 384×288 |
| Ядро | 17μm, без затворна калібрування |
| Частота | 50 Гц |
| Дисплей | 5" LCD 1024x768 |
| Палітри зображення | Гарячий білий / чорний / червоний / інфрачервоний / небо |
| Оптика | |
| Об'єктив | 45mm/f1.0 |
| Збільшення | 3.9-11.7 x |
| Поле зору | 7.2*5.2 м на 100 м |
| Видалення вихідної зіниці | 45 мм |
| Область фокуса | від 1 метра |
| Дальність виявлення людини | 2400 м |
| Діоптрійна налаштування | ± 5 |
| Дальність виявлення автомобіля | 3800 м |
| Мультимедія | |
| Відеовихід | Так |
| Використання на зброю | |
| Ударна стійкість | 6000 Дж (9.3х64, .30-06, .300, .375.) |
| Тип візира | 9 варіантів |
| Додаткові можливості | |
| Далекомір | Немає |
| 3D гіроскоп | Так |
| Е-компас | Так |
| Експлуатаційні | |
| Корпус | Алюміній 6061 |
| Тип батареї | 18650 |
| Габаритні розміри | 167х51х65 мм |
| Вага | 440 грам |
| Температурний режим | -20 до +40 °C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 000 ₴



