Тепловізійний приціл PARD SA-19 версія 3.0
Якщо ви є шанувальником нічного полювання, вам варто додати в свій арсенал тепловізійний приціл PARD SA-19, ціна якого дуже привабливо в нашому інтернет-магазині OPTICS PRO. Оптичний прилад дає можливість виявляти теплові сигнатури, віддаленість яких не перевищує 1000 м, оскільки він оснащений високочутливої тепловізійної матрицею. Також оптичний прилад має безліч інших переваг:
- відрізняється простотою в управлінні;
- дозволяє проводити спостереження в динаміці або відслідковувати швидко переміщаються об'єкти;
- може використовуватися при будь-якій погоді і навіть при екстремальних умовах;
- дає можливість підбирати найбільш комфортний для очей режим перегляду картинок з 5 можливих палітр;
- дає можливість отримувати зображення високої чіткості, що сприяє легкої ідентифікації виявлених теплових сигнатур.
Тепловізійний приціл PARD SA-19 версія 3.0 характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 384×288 |
| Ядро | 17μm, без затворна калібрування |
| Частота | 50 Гц |
| Дисплей | 5" LCD 1024x768 |
| Палітри зображення | Гарячий білий / чорний / червоний / інфрачервоний / небо |
| Оптика | |
| Об'єктив | 19 мм |
| Збільшення | 1.5 x 4.5 x |
| Поле зору | 19.5*14.7 м на 100 м |
| Видалення вихідної зіниці | 45 мм |
| Область фокуса | від 1 метра |
| Дальність виявлення людини | 1000 м |
| Діоптрійна налаштування | ± 5 |
| Дальність виявлення автомобіля | 1500 м |
| Мультимедія | |
| Відеовихід | Так |
| Використання на зброю | |
| Ударна стійкість | 6000 Дж (9.3х64, .30-06, .300, .375.) |
| Тип візира | 9 варіантів |
| Додаткові можливості | |
| Далекомір | Немає |
| 3D гіроскоп | Так |
| Е-компас | Так |
| Експлуатаційні | |
| Корпус | Алюміній 6061 |
| Тип батареї | 18650 |
| Габаритні розміри | 147х51х65 мм |
| Вага | 330 грам |
| Температурний режим | -20 до +40 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 200 ₴



